Інтернет-магазин жіночої білизни
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 19:00
Пн. - Пт.
10:00 - 16:00
Сб.
Відмова від бюстгальтера: за і проти

Останнім часом життя усіх кардинально змінилося, адже ми все більше часу стали проводити вдома, тому і надаємо перевагу зручному домашньому одягу. Сидячи вдома, багато жінок вирішили відмовитися від носіння бюстгальтера.

І це досить таки логічно. Ніхто не хоче, щоб його обтягувала і тиснула нижня білизна, в той час, коли ти одягнена в найзручніший на Землі одяг і не потрібно нікуди виходити. Проте, хоча відмова від бюстгальтера може забезпечити деякий тимчасовий комфорт, Ви, мабуть, не замислювались про довгострокові наслідки від неносіння бюстгальтера. Отже, у чому справа? Що насправді відбувається з грудьми, коли Ви перестаєте його носити?

Виявляється, і в цьому є свої підводні камені. Експерти і досі не дійшли спільного висновку чи дійсно носіння бюстгальтера є шкідливим для жінок. Звичайно, повністю вирішувати лише Вам, чи хочете Ви одіти бюстгальтер, проте знання всіх потенційних ризиків та наслідків допоможе Вам прийняти правильне рішення для себе.

 

Що слід знати про відмову від бюстгальтера


З давніх часів — а точніше з 1889 року - бюстгальтери вважаються найкращим способом підтримати ваші, так би сказати, активи. Отже, відмова від бюстгальтера стане причиною меншої підтримки Ваших грудей.

Існує зв'язка, яка називається зв'язкою Купера, яка кріпиться навколо тканини грудей. Вона і спричиняє більшу амплітуду коливань та рухів. Як наслідок, груди будуть провисати і розтягуватися, якщо довго не носити бюстгальтер. І хоча від його носіння і є певна користь, Ви не повинні носити ліфчик цілий день. Його постійне носіння призводить до посиленого потовиділення, що закупорює пори шкіри та може спричинити подразнення та свербіж.

Але це не означає, що вам слід чимдуж бігти до комоду і одягати бюстгальтер. П'ятнадцятирічне дослідження, проведене у 2013 році, свідчить про те, що відмова від бюстгальтера може насправді зменшити будь-яке провисання. Згідно з дослідженням, підтримка бюстгальтера може послабити тканину, що оточує груди, спричиняючи їх провисання.

Коли ви відмовляєтесь від бюстгальтера, візуально Ваші груди виглядають так, наче вони обвисають, оскільки вони втрачають ту підтримку, яку мали раніше. Однак, як тільки ви почнете тренувати ці м’язи, їх тонус покращиться і підтримає вашу розтягнуту тканину. Якщо ви хочете пришвидшити цей процес, Ви можете робити спеціальні вправи для грудей, щоб швидше розвивати м’язи та зміцнювати зв’язки.

Груди провисатимуть через силу тяжіння та вік - два фактори, які поза нашим контролем. Але якщо Ви хочете, щоб Ваші груди весь час залишалися підтягнутими, можливо, у Ваших інтересах тримати бюстгальтер у шухляді.

Ще одна причина, щоб заховати свій бюстгальтер

Це може поліпшити кровообіг вашого тіла. Згідно з дослідженням, існує безліч доказів того, що носіння бюстгальтерів протягом тривалого періоду часу може перервати кровообіг у вашій грудній клітці. І це досить логічно: той, хто носив бюстгальтер, знає це відчуття полегшення, яке виникає щоразу, коли Ви його знімаєте. Це трапляється тому, що тривале носіння щільного бюстгальтера може обмежити ваш кровообіг.

Відсутність підтримки бюстгальтера може призвести до навантаження на спину та погіршити вашу поставу. Незалежно від того, вирушаєте ви на прогулянку чи на тренування, Ви точно захочете одягнути бюстгальтер. І повірте, Ваша спина буде Вам вдячна.

Щодо носіння бюстгальтера з кісточками, найкращий спосіб — це знайти золоту середину між спортивним бюстгальтером та бралетом. Якщо Ви плануєте покупку декількох спортивних ліфів, розгляньте можливість придбання таких, які регулюються. Це допоможе створити кращу підтримку для Ваших грудей.

Отже, головне питання: Що станеться, коли Ви перестанете носити бюстгальтер? Виявляється, наслідки не такі погані, як ми думали. (Вам не потрібно боятися, що ваші груди за ніч постаріють на 30 років). Якщо Ви не хочете носити бюстгальтер, Ви і ваші груди будете в порядку. Але, якщо ви помічаєте біль у спині або біль у грудях, розгляньте можливість носити бралет або зручний бюстгальтер, щоб забезпечити хоча б трохи підтримки. І якщо носіння бюстгальтера надає вам впевненості, неодмінно продовжуйте носити його щодня.

Незалежно від ваших уподобань щодо носіння бюстгальтера, важливо, щоб Вам було завжди комфортно. Зрештою, носіння жорсткого, стискаючого бюстгальтера може зіпсувати весь Ваш образ. Не потрібно забувати, що основна підтримка бюстгальтера в його поясі, а не в бретелях.

Коментарі

Написати коментар