Інтернет-магазин жіночої білизни
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 19:00
Пн. - Пт.
10:00 - 16:00
Сб.
Підбираємо ідеальний розмір бюстгальтера. 11 фішок від експерта

Для багатьох людей покупка нижньої білизни, так само як і її носіння, - це досить травматичний і неприємний досвід. Багато жінок носять незручні бюстгальтери, які впинаються їм в шкіру, зісковзують з плечей і створюють незручні ситуації, а прийшовши додому ми чимдуж зриваємо цей незручний бюстгальтер. Якщо ви не знаєте, як підібрати правильний бюстгальтер (або навіть потрібний розмір бюстгальтера!), Ви не зможете купити зручний і “правильний”.

Щоб отримувати максимум користі, ми зібрали невеличкий огляд порад, які слід враховувати при покупці бюстгальтера.

1. Основа підтримки — пояс.
Чашки утримують груди на місці, але пояс відповідає приблизно за 90% фактичної підтримки (не даремно придумали бюстгальтери без бретелей). Тож, хоча здається, що бретельки підтримують ваш бюст, насправді вони допомагають чашечкам сформувати гарну форму грудей. Тобто, якщо обхват і розмір чашки підібрані правильно, то Ви з легкістю зможете послаблювати і, навпаки, сильніше застібати бретелі бюстгальтера не порушуючи комфорт і правильне його положення.

 

2. Ви повинні знати свій фактичний і свій "суміжний розмір".
Покупку бюстгальтера можна порівняти з покупкою таких “проблемних” речей, як джинси. Річ одного розміру може суттєво відрізнятися залежно від бренду і від стилю. Ось чому експерти стверджують, що жінки повинні знати як свій справжній, так і свій суміжний розмір.

Правило полягає в наступному: Якщо ви обираєте більший об’єм, Вам потрібно обрати менший розмір чашки. Наприклад, 80C може бути ідентичним 75D або 85B.

Знання
вашого додаткового розміру корисно врахувати, оскільки є різниця у розмірі в різних брендах. Також це допоможе, якщо ваш реальний розмір є нестандартним і його важко купити. Наприклад, це корисно, якщо у Вас маленький обхват і великий розмір чашки, або ж навпаки, великий обхват і маленький розмір чашки.

3. Визначення Вашого розміру бюстгальтера.
Розмір бюстгальтера - це співвідношення, яке поєднує мірки вашої чашки (літери AA-К) та розміру поясу (пронумеровані 65-110). Дійсно, будь-яка жінка може отримати професійний бюстгальтер у бутіку — і, повірте, ви можете бути здивовані тим, що скаже вам експерт з бюстгальтерів. Наприклад, що ви носили неправильний розмір все своє життя. Проте, Ви можете зняти мірки вдома за допомогою стрічки.

Для
цього Вам потрібно зняти дві мірки: для визначення обхвату потрібно міряти прямо під грудьми, а для визначення розміру чашки, міряти потрібно дещо вище, по лінії сосків. Потім просто віднімаємо різницю.

 

Обхват бюсту

Обхват грудної клітки

90

74

90 см — 74 см = 16 см

AA – 10 см DD – 20 – 22 см
A – 12 см E – 24 см
B - 14 см F – 26 см
C - 16 см G – 26 - 28 см
D – 18 см H – 28 - 30 см


4. Якщо у вас асиметрія грудей, виведіть спільне значення.


Цілком нормальним і справді поширеним моментом є асиметрія грудей. Якщо різниця досить значна, це, звичайно, ускладнює покупку бюстгальтера. Проте, не варто засмучуватися. Ви завжди можете купити бюстгальтер зі зйомними вкладками, забираючи їх з більшої чашки, і, навпаки, підкладаючи додаткову вкладку в меншу чашечку.

5. Якщо бретелі бюстгальтера впинаються в плечі, це може означати, що ваші чашки замалі.
Якщо ваші груди вивалюються з країв чашки, то, скоріш за все, вони здійснюють надмірний тиск на бретелі і Ви можете спіймати себе на тому, що постійно підтягуєте їх, щоб краще підтримували бюст. Повірте, Ваші плечі будуть Вам щиро вдячні за вибір більшого розміру чашки.

6. ... або ваш пояс бюстгальтера занадто розтягнутий.
Бретелі також можуть впиватися у плечі, якщо довжина поясу Вашого бюстгальтера занадто велика, через що саме бретельки виконують всю роботу. Щоб переконатися, просто погляньте в дзеркало. Якщо ваші бретельки натягнуті так сильно, що тягнуть за собою пояс, це означає, що він занадто розтягнутий, щоб виконувати свою функцію.

7. Якщо бретельки спадають, це може бути ознакою того, що розмір Ваших чашок занадто великий.

Інший момент — це розходження між чашечками. Вони повинні щільно прилягати до грудей. Очевидно, якщо вони прилягають занадто щільно, або ж навпаки, між чашечками і грудьми є прогалини, Вам необхідно негайно поміняти розмір бюстгальтера.

 

8. Пояс повинен прилягати, не тиснути і не бути розтягнутим.

Визначити правильний розмір поясу бюстгальтера насправді досить легко. Прогалина між тілом і поясом бюстгальтера повинна бути приблизно в один палець. Якщо пояс впинається в тіло, це означає, що розмір замалий. Також, більшість людей вважає, що чим вільніший пояс, тим комфортніше. Так, це працює з деякими елементами гардеробу, такими як спортивні штани, піджаки, сорочки, але точно не з бюстгальтерами. Пам’ятайте, що пояс — це основа підтримки грудей, тому якщо він розтягнутий, це не забезпечить Вам необхідної підтримки, а згодом стане менш комфортним.

Щоб продовжити життя Вашого бюстгальтера, експерти радять спершу застібати його на найслабший гачок. З часом, коли він буде розтягуватися, ви можете використовувати 2-й і 3-ій гачки.

9. «Повний бюст», «повна фігура» та «plus size» - це зовсім різні речі.
За даними опитування 2019 року серед продавців нижньої білизни серед 2000 покупців, найпопулярніші розміри для жінок по всій країні - від 70D до 85B. Все більше брендів пропонують бюстгальтери великого розміру, які іноді позначають як plus size, великий бюст або великий розмір. Проте, всі ці пункти означають різні речі:

-Жінки з маленьким обхватом грудей та великим розміром чашки вважаються великим бюстом. Сюди входять розміри чашки DD або більше та пояси 80 або менше.

-
Plus size для бюстгальтерів має розмір ремінця 85 або більше.

-Великий розмір охоплює розміри DD + пояс 85 або більше. Всі бюстгальтери великих розмірів є в той же час бюстгальтерами plus size, але не всі бюстгальтери plus size є великомірками. Наприклад, 85DD вважатиметься великоміркою та plus size, але 90Е буде просто великим розміром.

10. Різні стилі та тканини бюстгальтера служать різним цілям.


В ідеалі варіанти бюстгальтерів повинні доповнювати гардероб. У вашому гардеробі завжди повинно бути місце для універсальних та зручних речей. Окрім того, необхідно мати декілька комплектів бюстгальтерів на зміну, щоб вони не розтягувалися занадто швидко. Ось кілька правил, яких радять дотримуватися експерти:

- Два традиційні бюстгальтери. Наприклад, гладкий бюстгальтер чорного або тілесного кольору, який можна одіти під 70-80% вашого гардеробу.

- Спортивний бюстгальтер, який мінімізує коливання грудей під час фізичних навантажень, і в той же час не заважатиме.

- Бюстгальтер зі зйомними бретелями, які можна зняти, перехрестити на спині чи застібнути на шиї.

- Бралет або бюстгальтер без кісточок, який можна носити під час подорожей чи відпочинку.

11. Бюстгальтери не живуть вічно - навіть найулюбленіший доведеться замінити, коли він більше не виконує тієї функції, що і раніше.

Не залежно від того, як добре ви доглядаєте за своєю нижньою білизною, хороший базовий бюстгальтер прослужить Вам близько року і рано чи пізно Вам доведеться з ним попрощатися.

Коментарі

Написати коментар